• Wpisów: 192
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 156 dni temu, 20:19
  • Licznik odwiedzin: 5 530 / 1318 dni
 
kierka
 
Jak tytuł mówi zaczynam nocne życie, ale nie takie jak większość moich znajomych, gdyż mimo, że wiem, że to niezdrowe. Od jakiegoś czasu sprzątam nocami, wtedy kiedy nikt mi nie przeszkadza.
WIOSNAWIOSNAWIOSNA.
Słyszeliście kiedyś o wodzie brzozowej?- Bardzo polecam pije ją co roku, bo jako, że mieszkam na wsi brzóz mi nie brakuje.
Woda brzozowa, to woda z minerałami i szczerze nwm czym jeszcze, ale chodzi oto, że ona oczyszcza organizm, nerki itp. więc WARTO. Uzyskuje się ją poprzez ucięcie gałązki brzozy białej(zanim wypuści listki)i mocuje do niej butelkę, tak aby sok mógł spływać prosto do nie ;)SMACZNEGO
Jak pisałam w poprzednik poście, jakże odległym, spotykam się z pewnym chłopakiem-Kuba. Który interesuje się sportem i żywieniem. Tak jak ja, tylko intensywniej. :P Przez świeta pozwoliłam sobie na byt wile grzeszków(głównie cukier)i generalnie zaczęłam odżywiać się nieregularnie. Dla lepszej motywacji poprosiłam więc Kubę, aby ułożył mi plan treningowy. No i narazie mam plan do środy. ;)
Szczerze powiem, że to naprawdę motywuje. Wiem ile bd tych ćwiczeń wykonywać, mam wszystko ładnie rozplanowane, dzięki czemu łatwiej znaleźć na to czas. :D A i większa motywacja do pilnowania jedzenia, gdyż zdarza mi się zapomnieć, np o obiedzie i przypominam sb dopiero w czasie kolacji. Zdarza się że jem max dwa posiłki dziennie. Teraz to zmieniam :)
Jeśli tez jeszcze nie zacząłeś/zaczęłaś ćwiczeń i diety. Nic straconego. Nigdy nie jest za późno. poprostu samemu trzeba tego chcieć, bo czyjeś słowa nas nie zmotywują tak bardzo jak nasze własne. I powody dla których się staramy. Ważne jest co nami kieruje,nasz cel i sobie to przypominać w chwilach słabości.

Nie możesz dodać komentarza.