• Wpisów: 192
 • Średnio co: 6 dni
 • Ostatni wpis: 183 dni temu, 20:19
 • Licznik odwiedzin: 5 687 / 1346 dni
 
kierka
 
Nie ważne jak nasze decyzje wydają się komuś bezsensowne, monotonne, bez wartości nie poddawaj się! Twoje decyzje, to co daje Ci los niezmiennie prowadzi Cię przez góry i doliny do twojego celu,spełniasz swoje przeznaczenie, spełniasz siebie.
Niektórzy są przeznaczeni by wychować dzieci, niektórzy by zmienić typowego "Bad Boya" w kochającego narzeczonego/ojca, ktoś może być stworzony do walki o tolerancje, do walki o PRAWDZIWE równouprawnienie.
Nie musisz jeszcze wiedzieć jakie jest twoje przeznaczenie, tylko pamiętaj, że to jest Twoja ścieżka i Twoje przeznaczenie. Nie schodź z niej nawet gdy Twoja Mama/Ojciec/Brat/Teściowa/Chłopak mówi, że coś jest złe.

Dopuszczamy ludzi do swojego życia, ale to nie oznacza, że te same osoby będą z nami na końcu tej drogi i nie warto trzymać przy sobie ich złych myśli.

Pamiętajmy, nawet jeśli kochana przez nas osoba nas teraz nie popiera to jeśli nas kocha, ale kocha tak szczerze to zostanie przy nas nawet gdy będziemy"popełniać błąd naszego życia".

Nic co robisz Nie jest błędem, to tylko droga do spełnienia.

Tak wierze w przeznaczenie! I jestem na drodze do jego spełnienia. <3

Make your life worth that pain.
//Spraw by Twoje życie było warte bólu.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 • awatar
   
   
  gość
  @BadBunny wdg mnie przeznaczenie to rodzaj misji do spełnienia czyli cos pozytywnego dla nas. Jezeli nas cos nie satysfakcjonuje siłą i determinacją można zmienić "przeznaczenie". Miałam przykre dzieciństwo i mozna powiedzieć ze  moim przeznaczeniem jest bycie dzieckiem z patologicznej rodziny. Ja wiem ze moim przeznaczeniem jest walka i nie widze w tym.nic złego.
  Kwestia podejścia.
  Dziękuję za komentarz ☺
   
 •  
   
  Ja nie wierzę w przeznaczenie, bo to oznaczałoby, że tak naprawdę nie mamy wpływu na to, co z nami będzie. Oznaczałoby to, że cokolwiek nie zrobimy, to i tak doprowadzi nas to do tego samego punktu.